Sreda 30.10.2013.
16:24 >> 16:23h
Vesti, Beta A

Kup Srbije: OFK Beograd se provukao, u četvrtfinalu i Donji Srem i Spartak

Fudbaleri OFK Beograda su se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su na Karaburmi pobedili Jedinstvo Puteve iz Užica rezultatom 2:1, i to golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Jedinstvo je povelo preko Rodoljuba Paunovića u 19. minutu, a preokret beogradskoj ekipi je doneo 20-godišnji Aleksandar Paločević golovima u 47. i 94. minutu.

Donji Srem je prošao dalje pobedom u Pećincima protiv čačanskog Borca sa 2:0. Golove su dali Damjan Marčeta u 18. minutu i Lazar Čordašić iz jedanaesterca u 89. minutu.

Spartak je izborio četvrtfinale savladavši Napredak u Subotici sa 2:0 golovima svog najboljeg strelca Aleksandra Noskovića u 73. minutu i u sudijskoj nadoknadi vremena.