0
Subota 10.04.2010.
21:14

Zvezda ubedljiva protiv Mladog radnika

Crvena zvezda je u subotu uveče pred oko 12.000 gledalaca na svom stadionu pobedila ekipu „Mladog radnika“ iz Požarevca sa 4:1 (2:1).

"Crveno-beli" su poveli u devetom minutu pogotkom Jevti'a, ali su gosti izjednačili u 26. minutu autogolom golmana beogradskog kluba Stamenkovića, koji je nespretno intervenisao i poslao loptu u sopstvenu mrežu. Zvezda je do kraja prvog poluvremena uspela da stekne prednost od 2:1 pogotkom Kadua u 29. minutu iz penala. Na 3:1 povisio je Jevtić u 68. minutu, a konačan rezultat postavio je Savio u poslednjim trenucima meča.

Utakmica je odigrana pred više od 12.000 gledalaca.

Ranije danas odigrano je četiri meča domaćeg šampionata.