0
Nedelja 30.04.2017.
15:19 >> 17:59h

Partizan upisao novu "trojku", Leonardo ponovo ispalio raketu iz "slobodnjaka" (VIDEO)

Fudbaleri Partizana nastavili su da nižu pobede, a devetu u toj seriji upisali su u duelu 3. kola plej-ofa protiv Napretka rezultatom 3:1 i tako makar na dva sata preuzeli prvo mesto na tabeli Superlige Srbije.

M. Todorović
Janković je postigao prvi, a Kosović drugi gol za crno-bele

Nakon prilično slabog prvog poluvremena u kom gotovo da nije bilo šansi crno-beli su se razgoropadili u drugih 45 minuta.

Veoma važno za domaćina bilo je to što su odmah na početku drugog dela uspeli da načnu goste pogotkom Jankovića, a onda su se pogoci ređali kao na traci. Cilj je samo 10 minuta kansije pogodio i Kosović, a tačku je stavio još jednim lepim golom iz slobodnjaka Brazilac Leonardo koji je na taj način preuzeo vođstvo na listi strelaca sa 20 pogodaka.

Na kraju, počasni pogodak za goste bukvalno u poslednjoj sekundi dao je bivši igrač Crvene zvezde Filip Kasalica.

Partizan - Napredak 3:1 (0:0)

Janković 47, Kosović 57, Leonardo 75 - Kasalica 90+1

Partizan (4-4-2): Kljajić - Vulićević, Ostojić, Milenković, Miletić - Jevtović, Kosović, Janković (78 Đuričković), Leonardo (82 Mihajlović) - Đurđević, Tavamba (56 Ilić).

Napredak (4-2-3-1): Petrović - Cvetković, Simonović, Tubić, Urošević - Šljivić, Eskić (70 Šarac) - Alivodić, Markoski (60 Kasalica), Ndiaje - Vukanović (78 Jese).

Tok meča:

Drugo poluvreme

90+1. minut - Kraj utakmice, Partizan - Napredak 3:1, gol u poslednjoj sekundi postigao je Kasalica

90. minut - Igraće se još 60 sekundi, mogao je u strelce da se upiše i Đuričković
82. minut - MIhajlović u igri umesto Leonarda
78. minut - Đuričković umesto Jankovića u Partizan, Jese umesto Vukanovića kod gostiju

75. minut - GOOOOOOOOOOOOOL, novi prelep gol Leonarda iz slobodnog udarca - 3:0, Brazilčev 20. gol u prvenstvu Srbije

71. minut - Šansa za Leonarda, šutira tik pored gola
70. minut - Eskića je promenio Šarac u timu Napretka
60. minut - Kasalica umesto Markoskog u timu Napretka

57. minut - GOOOOOOOOOOOOOL, Kosović podiže na 2:0, asistent je Leonardo

56. minut - Tavambu je zamenio kapiten Saša Ilić, Leonardo ide u špic sa Đurđevićem

47. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, odbitak je stigao do Jankovića, ovaj je lepo zahvatio loptu levom nogom na oko 12 metara od gola i poslao je pravo u gol gostiju

46. minut - Počelo je drugo poluvreme, nije bilo promena u timovima

Prvo poluvreme

45+3. minut - Borbeno, ali bez pravih šansi na obe strane. Posle prvog dela 0:0

45. minut - Tri minuta nadoknade izgubljenog vremena
41. minut - Prvo veće uzbuđenje pred golom Kljajića, ali Cvetković nije uspeo da pronađe nikog od svojih saigrača

32. minut - Dobra šansa za Ostojića posle kornera, nije bio precizan štoper Partizana sa svega 5-6 metara udaljenosti

24. minut - Prošla je prva polovina prvog poluvremena, bez velikih šansi na obe strane
14. minut - Đurđević je bio u šansi, ali slabo je šutirao, lopta se doktrljala do golmana gostiju

10. minut - Petrović brani udarac Milenkovića koji je loptu zahvatio glavom

5. minut - Prva šansa za Leonarda, ali Brazilac nije uspeo da zahvati loptu
1. minut - Urakmica je počela, sa centra su krenuli domaći. Na stadionu u Humskoj po lepom vremenu uz besplatan ulaz oko 5.000 gledalaca