10. 08. 2012. 22:27h | Smedia
veličina teksta:+-

Striptiz na 10.000 metara

Komentara 0

Vijetnamska aviokompanija kažnjena je zbog organizovanja plesa lepotica u bikinijima tokom leta.

Kazna za vijatnamsku aviokompaniju: Putnici uživali u striptizu
 

Aviokompanija "Vietdžet Er" kažnjena je zbog toga što je tokom jednog leta  organizovala ples lepotica u bikinijima, preneli su državni mediji.

 

Na snimku, objavljenom na Jutjubu, vide se devojke kako u suknjama sa raskopčanim prslucima ispod kojih su imale samo crveni bikini igraju u prolazima između sedišta, dok ih razdragani putnici muškog pola slikaju u avionu na letu kompanije "Vietdžet Er", preneo je AP.

 

 

Državni mediji su javili da je Vijetnamska služba za civilnu avijaciju kaznila kompaniju sa 20 miliona donga (960 dolara) zbog organizovanja trominutnog šou-programa za šta prethodno nije dobila zvaničnu saglasnost.

 

U pismu vijetnamskim vlastima, kompanija je navela da je plesni događaj priređen povodom njenog prvog leta od Ho Ši Mina do Niha Tranga.

 

Sve bezbednosne mere su ispoštovane, navodi se u saopštenju, a portparol kompanije nije želeo da komentariše vest o kazni.

 

Kompanija "Vietdžet Er" osnovana je 2007. godine i nalazi se u privatnom vlasništvu.

Zanimljivosti Vijetnam Striptiz Lepotica Ples Bikini Avion Let Aviokompanija Mediji Kazna Vietdžet Er Vijetnamska služba za civilnu avijaciju