0
Nedelja 19.05.2019.
14:47 >> 14:52h

Real se porazom od Betisa oprostio od ove sezone

Fudbaleri Betisa savladali su “kraljevski klub” na Santjago Bernabeu rezultatom 2:0 u 38. kolu La Lige.

EPA
Detalj sa meča Reala i Betisa

Fudbaleri Real Madrida su se porazom oprostili od ove sezone i to porazom na svom stadionu.

Ova pobeda ne znači previše Betisu, niti će ovaj poraz preterano ugroziti Real, pošto su Madriđani svakako na poziciji tri iza Atletiko Madrida i Barselone, dok je Betis na sredini tabele i sa 50 bodova zauzima 10. poziciju.

Do nove pobede nad Realom došli su zahvaljujući golovima Lorena Morona i Hesea Rodrigesa, a zanimljivo je da su oba pogotka postignuta u drugom poluvremenu, pošto je Moron doveo Betis u vođstvo u 61. minutu, da bi trijumf "overio" Hese 14 minuta kasnije.