Naš as s dva gola s bele tačke doprineo pobedi protiv Paoka s 3:2 u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, ali mu je prvi put golman grčkog prvaka odbranio.

U Solunu je bilo 2:2, a u Amsterdamu je prvi poveo gost. U 23. minutu mrežu je zatresao Paokov Holanđanin Dijego Bisesvar, krilni napadač koji je jedno vreme proveo i u Ajaksovim mlađim uzrastima. Sedam minuta kasnije dosuđen je prvi od tri penala za domaćina.

Odgovornost je preuzeo kapiten Dušan Tadić, ali mu je Aleksandros Pashalakis odbranio šut, što je administrator na Ajaksovom tviter nalogu doživeo razočaranjem po srpski. Naš igrač je iz sledeća dva pokušaja, u 43. i 85. minutu, bio neumoljiv.

Ajaks se u plej-ofu sastaje s Apoelom iz Nikozije u kojem su Uroš Matić, Andrija Pavlović i Vujadin Savić.