Asesoft deklasirao Partizan

0

Zakazao protiv Rumuna: Centar crno-belih Đorđe Gagić

Već u prvoj četvrtini domaći tim je pokazao veći autoritet na terenu, što je samo dodatno potvrdio efikasnim napadom i sigurnom odbranom u drugoj deonici. Treći kvartal je iznova bio rezervisan za reakciju crno-belih, ali ona nije bila dovoljna da ublaži već visoku prednost rumunskog tima. U poslednjoj četvrtini domaćin nije spuštao ritam i zasluženo je slavio rezultatom 87:59.

Partizan NIS: Torlak, Aranitović, Kouzeloglou, Marinković 7, Dallo 7, Milutinov 18, Gagić 4, Andrić 7, Milutinović 9, Miković, Bezbradica, Bogdanović 6, Šalić 1.

Asesoft: Szijarto 3, Pelekoanos 8, Labovic 11, Burlacu 10, Brown, Negoitescu 6, Mohammed 7, Dogaru, Lee, Cooper 10, Flowers 13, Runkauskas 13, Movileanu 6, Ene.

Nakon susreta u Rumuniji crno-bele za vikend očekuje Memorijalni turnir „Mirza Delibašić“ u Sarajevu.