MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u gostima ekipu Novog Pazara rezultatom 4:0 u meču 11. kola Superlige Srbije.

Golove za crveno-bele postigli su Dragović u 3, Katai u 14, Sanogo u 20. i Dioni u 68. minutu iz penala.

Crvena zvezda je trenutno druga na tabeli sa 23 boda, dok je Novi Pazar pretposlednji sa samo 7 bodova.

Crvena zvezda je povela već u 3. minutu pogotkom Dragovića. Na 2:0 u 14. minutu povisio je Katai. U 20. minutu već je bilo 3:0 za Zvezdu golom Sanoga.

U 64. minutu dosuđen je penal za Zvezdu. Odličan pas Falka za Dionija, koji je pao posle duela sa golmanom domaćeg tima. Sudija je pokazao na penal, a Vujanac je zaustavio udarac Dionija. Međutim, sudije iz VAR sobe tvrde da se Vujanac kretao na gol liniji, a Dioni je iz drugog puta siguran za sigurnih 4:0. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata.

Zvezda je ovaj meč odigrala u oslabljenom sastavu zbog bolesti i povreda nekolicine igrača.