Fudbaleri Čukaričkog i Partizana sastaju se na Banovom brdu, u meču vanrednog 14. kola Linglong Superlige Srbije.

90+3 – Kraj meča!

90. minut – GOL! Čukarički ponovo vodi, ovog puta golom Luka Stojanovića koji je takođe kao i strelac Partizana ušao sa klupe

84. minut – malo je falilo da Ivanović postigne još jedan pogodak. Sadik je centrirao sa desne strane na drugu stativu, Ivanović je šutirao glavom, ali pogađa defanzivca Čukaričkog pa se lopta odbija za malo pored gola u korner

79. minut – izlazi Kovač, umesto njega Đorđević (Čukarićki)

76. minut – druga izmena kod domaćih – umesto Ndijae ulazi Vidosavljević

70. minut – GOL! Ivanović postiže izjednačujući gol na Banovom brdu posle centaršuta sa leve strane. Priliku za prekid igre iskoristio je trener Partizana da napravi poslednju izmenu – umesto Tošića u igru je ušao Lakčević

69. minut – prva izmena u Čukaričkom – umesto Kajevića ulazi Stojanović

63. minut – šansa za tim iz Humske, ali golman domaćeg tima dobro reaguje

59. minut – dvostruka izmena Partizana – Ivanović menja Asana, Šćekić Sumu

56. minut – prilika da Čukarički uveća prednost, dobro reagovao Stojković

48. minut – slobodan udarac Zorana Tošića, Pavlović pokušao glavom ali bez uspeha

Poluvreme

45. minut – mirna igra na kraju prvog dela igre

38. minut – Partizan ima blagu inicijativu, ali Čukarički se lako brani i kontroliše ritam meča

27. minut – Docić (Čukarički) dobija žuti karton

16. minut – GOL! Stefan Šapić posle kornera (Docić), loptu šalje iza leđa golmana Stojkovića – 1:0

12. minut – Puškarić (Čukarički) dobija žuti karton

5. minut – uzvraća Čukarički preko solo akcije Birmančevića, ali bez uspeha

1. minut – prvi pokušaj Partizana, Pavlović šalje loptu pored gola

Prvi sa centra krenuli su gostujući igrači

Meč je počeo!

“Brđani” se nalaze u dobroj formi, drugoplasirani su tim na tabeli i najbolji domaćin u ligi sa skorom od šest pobeda i jednog remija.

Gosti iz Humske, takođe, dobro igraju, pa i pored poraza od lučanske Mladosti i Mančester junajteda, u meč ulaze kao favorit.

Međusobni dueli dve ekipe obično obiluju golovima, a četiri od poslednjih pet mečeva pripala su Partizanu.

Čukarički: Petrović, Birmančević, Bogosavac, Ćirković, Docić, Kajević, Kovač, Ndiaje, Puškarić, Šapić, Tedić

Partizan: Stojković, Asano, Miletić, Natho, Ostojić, S. Pavlović, Sadik, Suma, Tošić, Urošević, Zdjelar

Sudija: Minaković