Milvoki savladan sa 127:115, Jokić umalo do tripl-dabla.

Dobrom odbranom i s 22 trojke iz 46 pokušaja Denver je savladao vodećeg u Istočnoj konferenciji, ubedljivo najuspešnijeg u ligi ove sezone sa skorom 41-7. Meč je prelomljen u trećoj četvrtini koja je gostima pripala s 40:24.

U timu domaćina prednjačio je, naravno, Grk Janis Adetokumbo, koji je postigao 31 poen, a imao je i 16 skokova. Pratio ga je Kris Midlton s 24, a brat Tanasis je dao četiri.

U Denverovom timu Nikola Jokić je bio na ivici da postigne deseti tripl-dabl u sezoni. Za 34 minuta postigao je 15 poena (6-14 za dva, 1-3 za tri). Imao je deset skokova, svih deset u odbrani, ali ne i dvocifreni broj asistencija (devet), iako najviše među saigračima. Najefikasniji je bio Vil Barton s 24 poena, a dabl-dabl je ostvario i Majkl Porter s 15 poena i 11 skokova.