Privatna arhiva

Fudbaleri Nobl Park junajted Drine su u top formi! Ili, kako je to nekada govorio veliki entuzijasta i nekadašnji golman i predsednik ovog kluba Ljubomir Ljubo Đekić, koji na žalost više nije među nama – Drina opet mutno valja.

Fudbaleri srpskog kluba zabeležili su još jednu ubedljivu pobedu, šestu u nizu, pošto su na domaćem terenu u Nobl Parku preslišali komšijski Kizboro sa ubedljivih 4:0 (3:0). Pobednik je rešen još u prvom poluvremenu kada su Drinjani poveli sa nedostižnih 3:0, s dva gola Aleksandra Milojevića (11. i 25. minut) i pogotkom iz penala kapitena Aleksandra Đukića u 19. minutu.

Pred kraj meča, u 82. minutu, Kamande je stavio tačku na još jednu izvanrednu pobedu lidera na tabeli, koji posle šest odigranih utakmica, iako s mečom manje od konkurenata, ima tri boda prednosti u odnosu na drugoplasiranog i impresivnu gol razliku 21:1!

Trener Bili Armor je izveo sastav: Popetrov, Graovac, Bižu, Armansin, S. Milojević (Stijačić 58’), Ataei, A. Milojević, Đukić, Mitrović, Šulberg (Cvijanović 78’), Salamandić (Kamande 72’).

Rezervni tim Nobl Park junajted Drine je pobedio ekipu Kizboroa sa 2:1 i posle sedam utakmica je drugi na tabeli sa 15 bodova (pet pobeda i dva poraza).

U sledećem kolu fudbalere Drine čeka derbi u gostima protiv Endevor junajteda, u subotu 15. maja, od 15.00 časova (rezerve od 13.00) na terenu Rima Rezerv.

Het-trik Sanje Vranešević

I fudbalerke Nobl Park junajted Drine beleže ubedljive pobede. U prošlom kolu su ugostile ekipu Old Peninsula i ispratile gošće kući sa šest lošpti u meži- 6:0 (5:0). Golove su postigle Sanja Vranešević (tri), Danica Vukčević (dva) i Meri Romano jedan.

Posle četiri kola fudbalerke Drine su druge na tabeli Četvrte ženske lige grupa jug sa 10 bodova, dva manje od lidera Davtona. U idućem ponovo igraju na domaćem terenu u Nobl Parku i to upravo protiv lidera Davtona, u nedelju 16. maja.

ČETVRTA LIGA VIKTORIJE (GRUPA JUG)

Rezultati 7. kola: Sendaun Lajons – Bakster 3:0, Dingli Stars – Endevor junajted 0:4, Siford junajted – Čelsi 2:1, Drina – Kizboro 4:0, Somervil Igls – Nobl Harikejns 2:4, Springvejl siti – Dandenong saut (odloženo).

1. Drina 6 6 0 0 21:1 18
2. Siford J. 7 4 3 0 19:10 15
3. Endevor j. 7 4 2 1 18:11 14
4. Sendaun L. 5 4 1 0 18:4 13
5. Kizboro 7 2 3 2 6:10 9
6. Harikejns 7 2 2 3 11:19 8
7. Bakster 7 2 1 4 9:17 7
8. Somervil 6 2 0 4 22:19 6