Fofana srušio Zemun, debitovao Ilić

0

Ismail Beko Fofana

Partizan nastavlja praksu osigravanja prijateljskih utakmica na kojima trener Marko Nikolić ukazuje šansu fudbalerima koji u ovom trenutku imaju skromniju minutažu u prvom timu. Tako su rezervisti crno-belih, koji nisu igrali protiv HB Toršavna u SPORTskom centru Zemunelo dočekali sprksogligaša Zemun i savladali ga 1:0.

Jedini sttelac na meču bio je internacionalac iz Obale Slonovače, Ismail Beko Fofana, koji je mrežu ekipe iz Gornje Varoši zatresao u 90. minutu, mada se stekao utisak da je prilikom postizanja gola bio u ofsajdu.

Inače, prvu utakmicu u dresu Partizana po dolasku iz Hapoela je odigrao slovenački reprezentativac Branko Ilić, koji bi za crno-bele u zvaničnim susretima mogao da debituje narednog utorka u revanšu sa HB Toršavnom.

PARTIZAN: Kljajić, Pauljević, Ostojić, Branko Ilić, Volkov, Marković, Gulan, Saša Ilić, Luka, Ninković, Fofana. Igrali su još: Živko Živković, Bogosavac, Lukić.

ZEMUN: Kirovski, Matejević, Malović, Koković, Bojbaša, Preradović, Dimitrijević, Petrović, Ivković, Rašković, Ilić.