Zvezda savladala bugarskog prvaka Ludogorec u trećoj pripremnoj utakmici u Beleku – 1:0.

Trener “crveno-belih” Stanković izveo je ovaj sastav: Borjan, Gobeljić, Babić, Degenek, Rodić, Petrović, Jovančić, Gavrić, Ben, Nikolić, Boaći. Zvezda je od početka uspostavila inicijativu, a povela je u 28. minutu preko desnog beka Gobeljića, koji je bio na pravom mestu jer je golman Ludogoreca odbranjen šut Nikolića iz neposredne blizine sproveo pravo na njegovu nogu.

U drugom poluvremenu prvu priliku je imao bugarski tim. U 56. minutu stativa je bila Zvezdin saveznik. Deset minuta kasnije Stanković se odlučio za prve izmene. Simić, Gajić, Vulić, Vukanović i Pavkov su ušli umesto Bena, Gobeljića, Jovančića, Gavrića i Boaćija. Od 74. minuta umesto Nikolića je na terenu bio Ivanić.

Zvezda je imala još nekoliko polušansi, a Rodić ju je jednom spasao izbacivši loptu s gol-linije. U 85. minutu Pavkov nije iskoristio penal. Golman mu je odbranio.