Het-trik Vučinića, Interu samo bod

0

Vučinić je bio strelac u 24. iz penala u 66. i 82. minutu. Luka Toni je prethodno doveo domaćina u vođstvo u 15. minutu. Golove za goste dao je Di Natale u 38. iz penala i 61. minutu.

Inter je remizirao na Siciliji protiv Palerma 1:1. Aktelni šampion poveo je golom Milita iz penala u 11. minutu, a izjednačio je Kavani u 25.

Roma sada na trećem mestu na tabeli ima 56 bodova, samo četiri manje od lidera Intera. Milan u nedelju ima šansu da pobedom nad Napolijem svrgne sa trona Inter, devet kola pre kraja italijanskog prvenstva.

Fudbaleri Fiorentine pobedili su u Firenci ekipu Đenove rezultatom 3:0, i tako posle serije loših rezultata dokazali da se vraćaju u dobru formu.

Drugu uzastopnu pobedu u ligi ekipi Ćezarea Prandelija doneli su Argentinac Mario Santana u petom minutu, Alberto Đilardino sa penala u 73. minutu, i tinejdžer Kuma Babakara iz Senegala u 86. minutu.

Sa nova tri boda, Fiorentina je došla do devetog mesta i šanse da se u finišu prvenstva ipak bori za jedno mesto u Ligi Evrope naredne sezone. "Viola" je u prošlom kolu pobedila Napoli u gostima, a pre toga je iz devet kola ostvarila samo jedan trijumf, dva remija i šest poraza.