Denver izgubio od Vašingtona u prestonici sa 128:114.

Za pola sata u igri Nikola Jokić je dao 14 poena (5-7 slobodna bacanja, 3-7 za dva, 1-3 za tri), a imao je i deset skokova (osam u odbrani) i četiri asistencije. Prednjačio je njegov saigrač Džamal Mari s 39 poena, ali je to bilo nedovoljno da se izbegne poraz.

Dalas je kod kuće izgubio od Šarlota na produžetak sa 123:120 zahvaljujući preciznom izvođenju slobodnih bacanja u samoj završnici. Centar domaćina Boban Marjanović je igrao nešto više od tri minuta, ali se nije upisao u statističke kategorije. Njegov saigrač Slovenac Luka Dončić je dao 39 poena.

Memfis je bio ubedljiv kao gost Klipersa sa 140:114. Marko Gudurić je dobio priliku posle devet utakmica u kojima nije igrao. Za tri minuta pobedi je doprineo jednim skokom i jednom asistencijom.