Još jedna “petarda” Partizana

0

Nikola Drinčić (levo) je jedan od najstandardnijih u redovima Partizana

Izabranici Marka Nikolića posle Donjeg Srema i Voždovcu su postigli pet golova i tako ostali u trci za titulom. Mrežu Supića otključao je Volkov u 27. minutu, kada je posle kornera Živkovića glavom zatresao mrežu. Taj gol kao da je ubio sve nade gostima, koji su do kraja susreta doživeli katastrofu.

Raspoložen je bio Petar Škuletić, koji je postigao dva gola i imao jednu asistenciju. Kod anemičnih gostiju, bolji od ostalih bio je nekadašnji igrač Partizana Stefan Babović. čiji je svaki dodir lopte propraćen zvižducima sa tribina stadiona u Humskoj.

U narednom kolu, Partizan gostuju Spartaku u Subotici.

90+3. minut – Kraj utakmice. Druga uzastopna pobeda Partizana od 5:0.
90+2. minut – Pokušao je Babović šutem iz slobodnog udarca, ali je lopta otišla preko gola.
87. minut – Svaki dodir Babovića sa loptom je israćen zvižducima navijača Partizana.
84. minut – Igrači Partizana su "stali na loptu" i jedva čekaju poslednji sudijski zvižduk.
70. minut – Babović je imao šansu da smanji rezultat, ali je dobro intervenisao golman Lukač.

69. minut – GOOOL – Luka za 5:0. Asistent je bio Škuletić.

64. minut – GOOOL – Petar Škuletić je postogao drugi gol na meču posle dodavanja Vulićevića. To je sedmi gol u dresu Partizana Škuletića. U igri je i Kojić, koji je zamenio Živkovića.

58. minut – Partizan napada, hoće još koji gol u mreži Supića, dok su "zmajevi"nemoćni i bez želje da nešto pokušaju.

55. minut – GOOOL – Danko Lazović postiže gol za Partizan za sigurnih 3:0. Odmah posle postignutpg gola kapiten Partizana je izašao iz igre. Na terenu je Predrag Luka.

52. minut – Velika bakljada navijača Partizana na južnoj tribini. Na terenu bez uzbuđenja.
46. minut – Počelo je drugo poluvreme.
45+2. minut – Kraj poluvremena.
41. minut – Zbog prigovora sudiji, nestašni Partizanov dečko Nikola Ninković dobio je žuti karton.

39. minut – PENAL za Partizan. Lazović je fauliran u šesnaestercu. GOOL – Škuletić je siguran egzekutor.

36. minut – Lazović je imao šansu za Partizan, ali napadač domaće ekipe slabo je šutirao. Ostaje minimalna prednost crno-belih.
32. minut – Partizan ima inicijativu. Domaćin hoće do drugog gola.

27.  minut – GOOOL – Volkov dovodi Partizan u vođstvo. Odličan centaršut Živkovića, a Volkov glavom sa nekoliko metara matira Supića.

23. minut – Pokušao je igrač Voždovca Sekulić, ali je šutirao preko gola. Partizan nemoćan u prvih 25 minuta.
12. minut – Bakljada "Zabranjenih" na istoku stadiona. Povreda Živkovića, ali se mladi igrač Partizana vraća u igru.
9. minut – Lagani ritam na startu meča. Partizan ima više loptu u nogama, ali bez šanse za gol. Škuletić pokušava glavom, ali preko gola.
3. minut – Šansa za Voždovac, ali ništa od gola. Navijači Partizana raspoloženi na početku meča. Na kratko je bio i prekinut meč zbog jedne baklje koja je doletela na teren.
1. minut – Utakmica je počela. Na stadionu u Humskoj tek nešto više od 3.000 gledalaca, što govori da su se navijači crno-belih već pomirili sagubitkom titule.