Jovanović, Lazović i Babović tresli mreže

0

I ovaj vikend u Holandiji su obeležili srpski napadači, pa je tako PSV Ajndhoven pobedio RKC u gostima sa 0:2, a drugi pogodak za "filipsovce" postigao je Danko Lazović u 83. minutu.

Strelac je bio i Stefan Babović čiji Fejnord je slavio protiv Groningena sa 3:1. Tim iz Roterdama je na poluvremenu gubio, ali je u nastavku meča priredio potpuni preokret za koji je veoma zaslužan nekadašnji mladi repreznetativac Srbije, koji je u 53. minutu postigao izjednačujući gol.

Ovog vikenda je izostao pogodak Marka Pantelića čiji je Ajaks poražen u Utrehtu sa 2:0, pa "kopljanici" sve više zaostaju za ekipama Tventea i PSV-a.

Još jedan srpski fudbaler je tresao mrežu, ali njegov Standard nije mogao više od remija protiv Zolten Varegema 2:2. Narano reč je o Milanu Lanetu Jovanoviću koji je postigao izjednačujući pogodak za 1:1, ali je njegov tim posle gola Gora, primio pogodak i od Dosuma, da bi na kraju izjednačio preko Kamarga.