Doskorašnja Zvezdina nada postigao u 84. minutu počasni pogodak (5:1) protiv švajcarskog prvaka Jang bojsa u prijateljskoj utakmici u Bilu.

Bez Luke Jovića, koji je krenuo s treninzima u Realu u Montrealu, pripreme za sledeću sezonu počeo je i Ajntraht. U Švajcarskoj je pred oko 5.000 gledalaca izgubio od domaćeg šampiona, koji je u 81. minutu poveo s 5:0.

U prvom poluvremenu (2:0) u nemačkom timu su igrali i Filip Kostić i Mijat Gaćinović. Najistureniji su bili Hrvat Ante Rebić i Portugalac Pasijensija, a Joveljić je u drugom delu utakmice činio napadački tandem s Francuzom Sebastijanom Alerom. Nije mu bilo teško da samo ćušne loptu u prazan gol.

Za Jang bojs je u prvih 45 minuta igrao Miralem Sulejmani.

Filip Kostić u prodoru na meču u švajcarskom Bilu
Gaćinović (beli dres) u žestokom duelu s igračem švajcarskog prvaka
Austrijanac Adi Hiter, Ajtrahtov trener, s Miralemom Sulejmanijem posle utakmice