Portugalac Rui Patrisio, golman “vukova”, u 68. minutu nije dao da “crveni đavoli” odnesu sva tri boda na Old Traford.

Vulverhempton – Mančester junajted 1:1 (0:1 Marsijal u 27, 1:1 Neves u 55)

Posle dva kola u Premijer ligi obe pobede imaju Liverpul i Arsenal. Mančester junajted ostaje na jednoj, a sa stadiona Vulverhemptona nosi bod.

Nemanja Matić je ceo meč presedeo na klupi “crvenih đavola”, kao i na premijeri protiv Čelzija (4:0).

Junajted je poveo preko Marsijala na Rašfordovo pravovremeno dodavanje. Domaćin je poravnao neodbranjivim udarcem s 18 metara. Lopta je ušla u gol od prečke, a golman De Hea je paradom ulepšao prizor.

Pre izjednačujućeg pogotka Vulverhempton je pogodio stativu.

U 68. minutu sudija je bez dileme pokazao na belu tačku. Junajtedu je dosuđen penal za istu stvar kao Kopenhagenu na “Marakani”. Pogba je dao sebi for pored protivničkog igrača koji je mehanički pružio nogu u stranu kao Zvezdin igrač Jovančić. Francuz je pao i to je bila najstroža kazna.

Pogba je i izveo jedanaesterac. Pucao je snažno, ali ga je Rui Patrisio pročitao.