Austrijski teniser Dominik Tim pobednik je humanitarnog turnira Adria Tour pošto je u finalu bio bolji od srpskog tenisera Filipa Krajinovića sa 2:1.

Od starta meča viđena je velika borba. Dominik Tim je bio agresivniji, ali je Krajinović odlično umirio njegove napade pa u uvodnim gemovima prvog seta nije bilo brejka.

Tako je posle 3:3 pobednika prvog seta odlučio taj-brejk u kojem se Tim bolje snašao i osvojio set sa 4:3 (7:2).

U nastavku, Krajinović je zaigrao mnogo bolje, poveo sa 2:1 i na 40:15 imao 3 brejk šanse, od kojih jednu koristi za 3:1.

Već u sledećem gemu, Tim se vraća u set i dolazi do brejka. Usledila je pauza jer je srpski teniser zatražio pomoć fizioterapeuta. Ipak, nastavio je i na kraju osvojio set sa 4:2.

U 3. setu Krajinović je nastavio sa odličnom igrom i poveo sa 1:0. Ipak, Tim je uspeo da izjednači, a onda i da dođe do brejka koji mu je na kraju omogućio i pobedu.