Kuku majko, ponovo šest komada primio Bajko

0

lierse.com
Katastrofalan prosek u Belgiji: Boban Bajković

Ako je rezultatska katastrofa proteklog vikenda na gostovanju Šarlroi (6:0) bila slučajnost, kako okarakterisati još jednu šesticu u mreži Lirsa… Sada kod kuće od Briža. Istina, tim Slaviše Stojanovića bio je sa igračem manje od 31, minuta, ali slaba vajda ukoliko čelnici kluba odluče da najzad potpišu smenu slovenačkom strategu.

Mreža Bobana Bajkovića je ponovo bila napunjena do vrha, međutim, ruku na srce, miljenik "delija" je barem još šest puta sprečio da lopta ode iza njegovih leđa.

Sve je krenulo nizbrdo posle čak dva autogola Erika Matokoa. Da, dobro ste pročitali, dva autogola, a kada je Bensebaini napravio penal i zaradio direktan crveni karton u 31. minutu bilo je jasno kako će se završiti ovaj meč. Potom je Rafaelov postigao gol sa kreča, a do kraja poluvremena Izgverdo i De Suter su se pobrinuli da na semaforu stoji 0:5.

U nastavku meča ništa se bitno nije promenilo. Briž je sa igračem više opsedao gol Bajkovića i u 72. minutu uspeo da postigne još jedan pogodak.

Bilo kako bilo, zabrinjavajuće deluje podatak da je popularni Bajko za 180 minuta kapitulirao čak 12 puta.