Kup će dobiti novog šampiona!

0

Čukarički je na Banovom Brdu poveo u 10. minutu golom Obenga Regana, ali je Vojvodina izjednačila tri minuta kasnije preko Marka Poletanovića direktno iz kornera.

"Brđani" su već u trećem minutu drugog poluvremena ponovo poveli golom Petra Bojića. Ovo je bila druga pobeda Čukaričkog nad Vojvodinom u poslednja četiri dana, pošto je za vikend slavio u Novom Sadu u prvenstvenom mecu.

Voždovac je kod kuće pobedio Spartak sa 2:1, od čega su dva gola postignuta u drugom poluvremenu. Stefan Babović je u 14. minutu odveo "zmajeve" u prednost.

Domaći tim je u 93. minutu meča poveo sa 2:0 golom Davora Škejranca, a dva minuta kasnije je Stefan Ilić smanjio prednost na 2:1.

Jagodina je u Nišu slavila golom Milana Đurića u 30. minutu posle greške odbrane domaćina.

Polufinalni mečevi igraju se na proleće.