M.N.

Fudbaleri Madington Beograda su u dramatičnom finišu utakmice u gostima protiv Jaguara uspeli da već viđen poraz pretvore u remi (3:3), pošto je dva minuta pre kraja domaćin vodio sa 3:1.

Međutim, golovima Sparksa u 89. i Oroska u drugom minutu sudijske nadoknade, Beograd je stigao do boda.

U ovom uzbudljivom meču svih šest golova je palo u drugom poluvremenu, a domaći su od 41. minuta imali igrača manje zbog crvenog kartona Varoka. Beograd je trenutno četvrti sa 20 bodova, jednim manje od trećeplasiranog Liminga.

U predigri su rezervisti Beograda pobedili Jaguare sa 3:1. Madington u idućem kolu na domaćem terenu Nikola Tesla dočekuje ekipu UVA Nedlands, u nedelju 20. septembra od 15.00 časova.