Tanjug/AP
Siniša Mihajlović

Fudbaleri Bolonje odigrali su nerešeno 2:2 u meču 5. kola Serije A protiv Đenove.

Burno je bilo u duelu dva tima u kojem je podeljeno čak sedam žutih kartona, i to, tri igračima Bolonje i četiri Đenove, kao i jedan crveni za trenera domaćeg tima Sinišu Mihajlovića u nadoknadi vremena. To se sve desilo u 90. minutu kada je Bolonja prmila gol iz penala.

Mihajlović je verbalno maltretirao sudiju koji mu je pokazao direktni crveni karton.

Inače, Bolonja je povela sa 1:0 preko Hikija u 49. minutu, ali je Destro izjednačio6 minuta kasnije. Igralo se dosta napeto i burno kada je Arnautović u 85. iz penala dao gol za Bolonju za 2:1.

Imala je Bolonja pobedu u rukama, ali onda u 89, minutu penal je Đenovu koju Krišito pretvara u gol za 2:2. To je razljutilo Mihajlovića koji je krenuo ka sudiji i verbalno ga maltretirao i dobio crveni.

Bolonja – Đenova 2:2