U poslednjem meču prvog dana 22. kola Evrolige italijanski tim u Milanu savladao Bajern sa 79:78.

Bajern je sredinom treće četvrtine vodio s 20 razlike (60:40), a u poslednju je ušao s 13 poena prednosti (66:53). Poslednja deonica je domaćinu pripala s 26:12. Nemanja Nedović na 19 sekundi pre kraja pogodio oba slobodna bacanja, ali mu se revanširao krilo minhenskog tima Pual Cipzer – 78:78.

I u sledećem napadu Olimpije načinjen je prekršaj nad našim igračem, na šest sekundi do kraja. Prvo bacanje je pogodio, drugo nije, ali se njegov saigrač domogao lopte skokom u napadu pa gosti nisu imali još jednu šansu.

Najefikasniji je kod domaćina bio Vladimir Micov. Za 29 minuta u igri dao je 16 poena (2-4 za dva, 4-8 za tri). Nedović ga je pratio s 13 (9-12 slobodna bacanja, 2-2 za dva, 0-4 za tri) za 24 minuta na terenu. Bajern je bio bez Vladimira Lučića.