Printscreen/Twitter
Antonio Konte i Tomas Tuhel

Fudbaleri Čelsija i Totenhema odigrali su nerešeno (2:2) u drugom kolu Premijer lige u veoma dramatičnom londonskom derbiju koji je obeležio izjednačujući gol u 96. minutu.

Pogodak za izjednačenje, posle tri uzastopna kornera, postigao je Hari Kejn čime je doneo veliku radost svom treneru Antoniju Konteu.

Italijan je prethodno tokom meča ušao u gotovo tuču sa kolegom sa druge strane, nemačkim stručnjakom Tomasom Tuhelom, ali su haos sprečili njihov saradnici.

Novi sukob se dogodio na kraju pri rukovanju kada neko nije hteo da pusti ruku posle čega su obojica dobila drugi žuti, odnosno crveni karton.

Što se tiče utakmice drugog kola Premijer lige, Čelsi je poveo u 19. minutu preko Kalida Kulibalija, u 68. je izjednačio Pjer Emil Hojbjerg, novu prednost su domaći stekli preko Risa Džejmsa u 77. minutu, a konačan rezultat postavio je Kejn u 96.