Meč pratilo hiljadu gledalaca.

Rukometašima Partizana pripao je “večiti derbi”. Crno-beli su savladali Crvenu zvezdu u šestom kolu rukometne ARKUS lige sa 28:25 (17:13).

Crno-beli su bili bolji rival tokom svih 60 minuta, vodili su tokom većeg dela susreta između tri i pet razlike, a kad je Milomir Radovanović doneo “plus četiri” na samo dva minuta pre kraja bilo je jasno kome će pripasti bodovi. Upravo je Radovanović sa devet golova bio najbolji strelac utakmice, a uz njega je u Partizanu veoma efikasan bio i Nemanja Živković sa šest pogodaka, po četiri su dali Obrad Radulović i Ivan Mićić. Kod Zvezde su najefikasniji bili Nikola Lazić i Ivan Rajičević sa po šest golova. Utakmicu je u SC Banjica pratilo oko hiljadu ljudi.

Partizanu je ovo bila tek druga pobeda u sezoni, i sad sa pet osvojenih bodova zauzima sedmo mesto, dok je Zvezda sa dve pobede i četiri poraza ostala na pretposlednjoj poziciji.