Omladinci Srbije izgubili od Turske

0

Izabranici selektora Aleksandra Saše Stanojevića startovali su porazom na trijagonalu u turskom Bodrumu, pošto ih je domaća selekcija savladala u ponedeljak rezultatom 3:2 (1:2).

”Orlići” su sjajno počeli utakmicu i golovima Danijela Aleksića u 13. i 22. minutu poveli sa 2:0. Turci su golom Potuka u 30. minutu smanjili na 2:1, da bi onda na scenu stupio sudija, koji je do kraja prvog poluvremena poništio dva gola Srbiji, najpre Ostojića, a zatim i Dejaka.

Drugo poluvreme, međutim, pripalo je u potpunosti mladim fudbalerima reprezentacije Turske, koji su sa dva gola uspeli da dođu do preokreta i pobede rezultatom 3:2.

Saša Stanojević je na teren izveo sledeći sastav: Dmitrović, Krneta, Ostojić, Milanović, Dejak, Marković, Ignjovski, Brašanac, Ljajić, Đuričić, Aleksić.

U nastavku su igrali još: Rodić, Maksimović, Đoković, Miljković, Liščević, Knežević i Čović.

Drugi protivnik Srbiji biće selekcija Rusije u sredu.