Pariz: Đokovićeva 47. titula!

0

Lako do 47. titule u karijeri, šeste u 2014. godini: Novak Đoković

Ovim trijumfom Novak je ušao u istoriji turnira u Parizu jer je jedini koji je dva puta slavio u "Bersiju". Takođe, titulom u glavnom gradu Francuske pobegao je najbližem konkurentu Rodžeru Federeru 1.310 bodova i gotovo sigurno će 2014. godinu da završi na prvom mestu.

Ovo je Đokoviću 47. titula u karijeri, a šesta ove godine. U dosadašnja četiri meča sa Raonićem, naš as je prepustio Kanađaninu samo jedan set.

Odbrani titulu u Parizu: Novak Đoković sa pobedničkim trofejom

U oba seta, već na startu, prvi reket planete je oduzeo servis protivniku. Kod rezultata 5:2 u drugom setu, Đoković je imao meč loptu, ali je Raonić dobrim servisom uspeo da smanji, ali u narednom gemu, naš as je odservirao za neočekivano laku pobedu u finalu Mastersa u Parizu.

Đokovića do kraja sezone očekuje još učešće na završnom Masters turniru u Londonu, koji se igra od 9. novembra.