Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Proletera u 8. kolu domaćeg prvenstva rezultatom 0:3.

Proleter – Partizan 0:3 (0:0)

(Tošić 56, Sadik 73, Marković 78)

Partizan je odneo pobedu postigavši tri gola, sva tri postignuta su u drugom delu meča. Prvo je strelac bio Zoran Tošić u 56. minutu, a ubrzo je Partizan mogao do novog pogotka, ali je Sadik pogodio stativu, međutim ispravio se u 73. minutu na asistenciju Natha. Prvenac za Partizan postigao je novi fudbaler Lazar Marković samo pet minuta kasnije.
Poluvreme …
Crno-beli preko Natha pletu mrežu ispred gola gostiju. Sadik je imao veliku priliku u 18. minutu ali je pogodio prečku, tako da je ostalo 0:0.

Utakmica je počela …

Proleter: Petrić – Tanasin, Andrejević, Lukašević, Kovačević – Pejić, B. Jovanović – Čolović, Marjanović, Novaković – Babić

Partizan: Stojković – Miletić, Vujačić, S. Pavlović, Brežančić – Šćekić, Zdjelar – Tošić, Natho, Stevanović – Sadik.