MN Press

Fudbaleri Partizana izgubili su posle produžetka od Sporting Šarlroa 2:1, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izabranici Aleksandra Stanojevića odigrali su slabo prvo i veoma dobro drugo poluvreme, te je utakmica nastavljena u produžetku.

Crno-beli su gubili od desetog minuta, kada je Desoleil savladao Stojkovića, a od 53. rezultat je bio nerešen nakon što je Sejduba Suma savladao Penetoa.

Konačan rezultat postavio je najbolji strelac belgijskog predstavnika Rezai koji je u 108. minutu iz slobodnog udarca, uz pomoć stative pogodio za 2:1.

Partizan je ovim porazom eliminisan iz borbe za plasman u grupnu fazu Lige Evrope.