Fudbaleri Partizana golovima Ožegovića i Stevanovića upisali pobedu na stadionu u Humskoj.

3 : 0
PARTIZAN - RAD

Strelci: Ognjen Ožegović 26. minut, Stevanović 64, 89. minut

Kraj meča!

89. minut – Na asistenciju Lakčevića, ponovo Filip Stevanović pogađa za konačnih 3:0

85. minut – Šansa za Strahinju Pavlovića, ipak lopta završava preko gola

80. minut – Sadik ulazi umesto Ožegovića

77. minut – Izlazi Šaka, ulazi Busnić (Rad)

75. minut – Ponovo je u prilici bio Pavlović koji je pokušao iskosa sa desne strane ali lopta završava u rukama golmana Markovića

73. minut – Prilika za Lazara Pavlovića ali je pogodio odbrambenog igrača Rada

69. minut – Još jedna zamena u timu sa Banjice: Tričković napušta teren, ulazi Živković

67. minut – Suma izlazi, ulazi Lazar Pavlović

65. minut – U ekipi Rada dolazi do prve izmene – Kovalenko ulazi umesto Riznića

64. minut – Filip Stevanović pokušava solo prodorom sa leve strane i uspeva u tome za 2:0

61. minut – Prvi žuti karton za fudbalere Partizana (Vujačić); igru napušta Lutovac – umesto njega na terenu je Lakčević

52. minut – Pokušao je Stevanović levom nogom sa 17 metara, ali nije bio precizan

50. minut – Prilika za Šćekića iz kornera, ali uspešniji je bio golman Marković

46. minut – Sa centra ovog puta prvi kreću domaći fudbaleri

Drugo poluvreme

44. minut – Još jedan fudbaler Rada (Stjepanović) dobija žuti karton. Igra se produžava za jedan minut

41. minut – Lepa finta Brežančića koji dodaje loptu Ožegoviću, a on pravo u ruke golmanu

38. minut – Lutovac je bio u prilici, ali je uspešno intervenisao golman Rada Marković

35. minut – Smiljanić (Rad) dobija žuti karton

27. minut – Ponovo je Ožegović bio u centru pažnje, na novi centaršut Lutovca ali nije uspeo da stigne tu loptu

26. minut – Odlično centriranje Lutovca za Ožegovića koji šalje loptu pravo u mrežu za vođstvo Partizana

21. minut -Izblokiran Šćekićev šut iz daljine

15. minut – Prodor Kasalice i pokušaj šuta sa desne strane, ali golman Stojković istrčava i hvata loptu

11. minut – Centaršut Tošića iz kornera, ipak bez šanse

5. minut – Suma je dobro vukao loptu u kontranapadu Partizana, ali je loše dodao ka Ožegoviću

Pre početka meča na semaforu pušten In memoriam za Fahrudina Jusufija i Dejana Čurovića.

Prvo poluvreme

Meč je počeo!

Posle slabijeg izdanja Partizana na gostovanju u Malatiji, gde su uprkos minimalnom porazu crno-beli prošli u plej-of za Ligu Evrope, u Humsku dolazi ekipa Rada koja je prva u ovoj sezoni Linglong Superlige ostala bez trenera.

Tim sa Banjice će ove nedelje voditi njegov pomoćnik Srđan Stojčevski posle ostavke Bogdana Koraka.

Partizan je vezao čak sedam pobeda na utakmicama sa Radom i jasno je da je favorit u ovom meču.

Partizan: Stojković, Pešukić, Vujačić, Pavlović, Brežančić, Šćekić, Zdjelar, Lutovac, Suma, Stevanović, Ožegović

Rad: Marković, Smiljanić, Nikolić, Riznić, Bašanović, Šaka, Stjepanović, Jagodić, Kasalica, Tričković, Trifunović