Fudbaleri Partizana savladali su kao domaćini ekipu Radnika iz Surdulice sa 3:0 u 21. kolu Super lige Srbije, uz dva pogotka najboljeg pojedinca na meču, Bibrasa Natha.

Partizan je od starta meča krenuo prillično “uspavano” i pokušavao da nametne svoj ritam. Kako je meč odmicao crno-beli su stvarali sve više šansi.

Tako je Zoran Tošić u 37. minutu doneo prednost svom timu. Njega je najpre Pejčić oborio na nekih 17 metara od gola, a krilni napadač Partizana maestralno je izveo slobodan udarac i obradovao publiku u Humskoj. Zasluženo vođstvo Partizana.

U drugom poluvremenu je Partizan sve vreme napadao i promašivao, a do dva gola prednosti došao je sa bele tačke u 66. minutu. Stojanović je oborio Sadika u kaznenom prostoru, a siguran je sa bele tačke bio Bibras Natho.

U 80. minutu Natho još jednom trese mrežu Radnika, ovoga puta sjajnim šutem iz slobodnog udarca.