Partizan siguran na “Krovu”: Šćekić i Matić ukrotili Zmajeve

0
FK Partizan

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac 2:1 (0:0) u utakmici 26. kola Superlige Srbije, koja je zbog pandemije koronavirusa odigrana pred praznim tribinama na stadionu Tržnog centra.

Golove za crno-bele postigli su Aleksandar Šćekić u 62. i Bojan Matić u 65. minutu, dok je pogodak za domaćina i to veoma efektan dao Miloš Stojčev u 69. minutu.

Partizan se na ovaj način revanširao Voždovcu za istovetan poraz u Humskoj u prvom delu sezone i produbio krizu domaćina, koji je sada u seriji od šest uzastopnih poraza, prvom za novog trenera Jovana Damjanovića.

Prethodno, u prvom meču dana TSC je u Senti savladao Radnik 2:1 i upisao četvrti uzastopni prvenstveni trijumf.

Od 16 sati igraju Javor – Čukarički, Mladost – Inđija, Radnički Niš – Mačva, Spartak – Vojvodina.

Od 18 sati sastaju se Crvena zvezda – Napredak i Proleter – Rad.

Voždovac: Ilić – Lasikas, Mikić, Cvetković, Hajdin – Zličić, Stojčev – Živković, Georgijevski, Janković – Stuparević.Trener: Jovan Damjanović.
Partizan: Stojković – Urošević, Ostojić, S. Pavlović, Urošević – Šćekić, Zdjelar – Marković, L. Pavlović, Asano – Matić. Trener: Savo Milošević.