Pobedom protiv Mladosti u Humskoj 4:0, fudbaleri Partizana završili jesenji deo Linglong Superlige.

Posle minuta ćutanja zbog prerane smrti trenera TSC-a i bivšeg fudbalera Partizana Zoltana Saba, meč je počeo, a na prvo uzbuđenje čekalo se devet minuta. Izraelac Natho je izveo slobodan udarac, prebacio zid a Japanac iz prve uhvatio volej. Mreža se zatresla, ali samo od vibracija koje je preneo okvir gola, pošto je Asanov strahovit šut zaustavila prečka.

Bio je to nagoveštaj vođstva crno-belih. Sejduba Suma je poveo napad, usledilo je pravovremeno dodavanje ka Asanu koji šprintao po desnoj strani, Japanac je poveo loptu par koraka i onda milimetarski precizno tukao u suprotan ugao. Od desne stative lopta se odbila u mrežu Zečevića. Partizan je od 24. minuta poveo desetim golom Takume Asana.

Usledio je period nešto mirnije igre da bi u 42. minutu, posle prekršaja nad Šćekićem i ubačane lopte na peterac gostiju, bio dosuđen penal za crno-bele. Krajišnik je povukao Vujačića i sudija Milan Mitić nije imao dilemu, pokazao je na belu tačku.  Natho je bio precizan za 2:0 u finišu prvog poluvremena.

U nastavku,Sve je bilo rešeno u 59. minutu. Suma je opet pravio dar-mar u blizini Zečevićeve mreže, vratio je loptu Obradoviću, a nekadašnji reprezentativac postigao lep gol, prvi po povratku u tabor crno-belih.

Do kraja, Lazar Marković je iskoristio odličnu dubinsku loptu, iskoristio svoju brzinu i rutinski prebacio Zečevića koji mu ju krenuo u susret za 4:0.