EPA/TANNEN MAURY

Veljko Paunović i njegova ekipa nisu imali svoj dan u FA kupu, pošto su poraženi, time i izbačeni iz najstarijeg takmičenja u Engleskoj, i to od Kiderminstera, ekipe koja je čak četiri ranga ispod njih. Rezultat je bio 2:1.

Baš su se obrukali fudbaleri Redinga, iako su imali prednost od 1:0 na poluvremenu, nisu to mogli da sačuvaju protiv ekipe koja čak ne važi ni za profesionalnu.

Reding je, kao što je gorepomenuto, imao na poluvremenu prednost od 1:0, a gol je postigao Puškaš u 45. minutu. Ipak, Ostin je u 69. minutu izjednačio, da bi pobedu Kiderminsteru doneo Morgan-Smit u 82. minutu susreta.

Paunović je ovim porazom nastavio svoju lošu seriju na klupi Redinga, čime je doveo sebe na rub otkaza.