Fudbaler Mančester junajteda Pol Pogba rekao je impresioniran novi saigračem u odbrani.

– Zovem ga “Zver” – rekao je Pogba za francuske medije

Megvajer je u Junajted stigao iz Lestera za 80 miliona funti i tako postao najskuplji odbrambeni igrač na svetu. Ostale najskuplje transfere Premijer lige tokom leta vidite ovde.

Junajted je u prvom kolu nove sezone juče bio ubedljiv protiv Čelzija, slavio je sa 4:0, a Megvajer je impresionirao na svom debiju.

–  Razgovarali smo o dobroj kontroli odbrane i on se odlično razume sa Viktorom Lindelofom. Bila je ovo dobra utakmica cele ekipe – rekao je Pogba.

Pogba je naveo da je Čelzi dominirao u prvom poluvremenu u pogledu šansi i poseda, ali da je njegov tim reagovao u nastavku.

– Imali smo sreće da povedemo iz penala u prvom poluvremenu, ali posle lošeg starta odlično smo završili utakmicu. Zadovoljni smo – rekao je Pogba.