Primera: Barsi novi šamar, Đukić “pao” na “Kalderonu”

0

Nikako da proradi u novom klubu: Luis Suarez

Barselona baš nije imala sreće. Bila je bolji rival tokom čitavog susreta, ali nije uspela da postigne gol. Da su se brojali pogoci u okvir gola Barsa bi slavila sa 4:0. Ovako, pogodak vredan tri boda za Seltu delo je Lariveja u 55. minutu.

Čuvar mreže tima za koji je ceo meč odigrao mladi srpski reprezentativac Nemanja Radoja, Serhio Alvarez, branio je sve što je išlo u okvir gola, a prisutni na stadionu u neverici su vrteli glavom predosećajući negativan epilog po njihov omiljeni tim.

Atletiko kod kuće isprašio Kordobu 4:2. Do pete pobede u poslednjih šest kola četa Dijega Simeonea stigala je zahvaljujući sjajnom periodu od pola sata tokom drugog poluvremena kada su Grizman, Mandžukić i Garsija razbili goste.

Nabil Gilas je sa dva gola ublažio poraz tima Miroslava Đukića na "Visente Kalderonu".