Slavlje fudbalera TSC-a

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole pobedili su na svom terenu Vojvodinu sa 1:0, u utakmici 11. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je debitant i bivši reprezentativac Srbije Slobodan Rajković u 78. minutu.

TSC je ostvario pobedu na zvaničnom otvaranju novog stadiona u Bačkoj Topoli.

TSC ima šest pobeda i treći je na tabeli sa 20 bodova. Vojvodina je pretrpela treći poraz u ligi i šesta je na tabeli sa 15 bodova.

Fudbaleri Radničkog iz Niša, na debiju novog-starog trenera Radoslava Bataka, savladali su Kolubaru u Lazarevcu 3:2.

Golove za Radnički su postigli Mitrović u 29. i 50. i Vujadinović u 77. minutu. Pogotke za domaći tim dali su Andrić u 41. i Filipović u 60. minutu.

U nedelju će igrati: Novi Pazar – Crvena zvezda (15.55), Metalac – Radnički Kragujevac (18.00) i Partizan – Spartak (20.00).

U ponedeljak će se sastati: Voždovac – Mladost (16.00), Proleter – Napredak (18.00) Čukarički – Radnik (20.00).