Vesti
Igrači i navijači Ficroj

Igrači i navijači Ficroj siti Srbije proslavili su u subotu zlatnu sezonu koju je naš klub završio prvim mestom na tabeli i još značajnije – zasluženim plasmanom u Prvu državnu ligu Viktorije (divizija “severozapad”).

Nakon pobede nad najvećim rivalom Korajom u Džilongu od 2:0, u utakmici  koja je bila rešena još u prvom poluvremenu, šampionsko slavlje nastavljeno je u klupskim prostorijama Srbije u Ferfildu.

Strelac oba pogotka za Srbiju bio je sjajni Aleks Hrkalović, koji je mrežu domaćina zatresao već u prvom, a onda i u 28. minutu utakmice.
Slavlje koje je počelo na terenu Koraja nastavljeno je u večernjim satima u Ferfildu, sa “živom” muzikom i posluženjem koje su obezbedili Liz i Kris iz “La Cantina Catering”.