EPA/PHILIPP GUELLAND/
Marko Grujić

Fudbaleri Bajerna iz Minhena i Herte iz Berlina odigrali 2:2, u prvom kolu Bundeslige.

Fudbaler Herte Marko Grujić postigao je gol na otvaranju nove sezone Bundeslige i to protiv aktuelnog šampiona Bajern Minhena.

Vezni igrač Liverpula na pozajmici u Herti iz Berlina iskoristio je šansu u 38. minutu kada je izašao sam ispred Manuela Nojera, mirno ga zaobišao i poslao loptu u mrežu. Otežavajuća okolnost bila je povređena arkada zadobijena u skok duelu neposredno pre gola.

Na poluvremenu tim iz Berlina vodi sa 2:1.

Prethodno je Bajern poveo golom Roberta Levandovskog u 24. minutu, da bi u 36. uz dosta sreće izjednačio Vedad Ibišević kojeg je nakon šuta Lukebakia lopta pogodila u leđa i promenila pravac.

Pogodak Marka Grujića možete pogledati ovde.

Ipak, Marko je u 58. minutu skrivio penal, bunili su se igrači Herte ali je sudija nakon konsultacija i koriščenja VAR tehnologije ipak pokazao na belu tačku što je Robert Levandovski i iskoristio za 2:2…