Pixabay

Samo 15 minuta delilo je fudbalere Nobl Park Junajted Drine od pobede protiv Hempton Ist Brajtona, ali posle svega viđenog ne mogu biti nezadovoljni i osvojenim bodom na teškom gostovanju – 1:1 (0:1).

Drina je diktirala tempo igre i posle 32 minuta stigla do prednosti. Gol je ponovo postigao sjajni Nikola Stijačić, kojem je to bio već 13. pogodak ove sezone na samo osam odigranih utakmica.

Imao je srpski tim još dobrih prilika, ali ne i dovoljno “municije” da uvećaju prednost.

Uporni domaćini su u nastavku imali više od igre i uspeli su da u finišu utakmice stignu do izjednačenja.

Drina je igrala u sastavu: Popetrov, Graovac, Bižu, Rouzmond, Dragišić, Radojičić, Đukić, Ataei, Stijačić, Milojević, Stanisavljhević. Igrali su još: Mortaruolo i Šulberg.

U narednom kolu ekipa Nobl Parka ponovo ide u goste, u subotu 28. maja od 15.00 časova, igra protiv Midl Parka, na terenu JL Marfi u Port Melburnu.

TREĆA LIGA VIKTORIJE

Rezultati 10. kola: Hempton Ist – Drina 1:1, Ešbarton – Brajton 0:2, Saut Jara – Bejsajd 2:3, Rouvil Igls – Frenkston 3:0, Elvud Siti – Vajthors 4:0, Midl Park – Monaš 1:4.

1. Bejsajd 10 7 1 2 25:8 22
2. Elvud S. 10 6 2 2 31:14 20
3. Frenkston 10 6 2 2 27:11 20
4. Rouvil 10 5 2 3 20:11 17
5. Drina 10 5 2 3 19:20 17
6. Hempton Ist 10 5 2 3 12:13 17
7. Monaš 10 5 0 5 17:20 15
8. Saut Jara 10 4 1 5 22:21 13