Zanimljivi rezultati.

Vojvodina je odigrala samo 2:2 kod kuće protiv Javora, dok je niški Radnički preokretom stigao do pobede na gostovanju Radu.

Početak meča u Novom Sadu nije nagoveštavao iznenađenje, Vojvodina je već u trećem minutu povela preko Veselinovića. Izjednačio je Petković u 19. minutu, da bi u samom finišu poluvremena Bojić ponovo doveo “lale” u vođstvo. Gol za iznenađujući remi postigao je Vanja Zvekanov, koji je u 72. minutu bio precizan.

Rad je poveo protiv favorizovanih Nišlija golom Darka Bjedova u 46. minutu, ali je usledio preokret gostiju. Prvo je Zvezdin igrač na pozajmici u Radničkom Erik Jirka bio precizan u 59. minutu, a 10 minuta pre kraja pobedu je gostima doneo Nermin Haskić.

Mačva je u Šapcu doživela novi poraz (0:1), ovog puta od Lučanaca, a strelac jedinog gola bio je Miloš Šatara. Posle novog poraza deluje da Mačvi nema spasa i da će sledeće sezone igrati u Prvoj ligi Srbije.