Na meču Evertona i Mančester junajteda, na otvaranju subotnjeg programa u Prmijer ligi, avion je proleteo iznad Gudison Parka sa porukom da “čitav svet zna da je Donald Tramp pobedio” na izborima u SAD.

Naime, viđena je everovatna secna u kojoj je avion sa banerom primećen na nebu iznad Mersisajda

Igrači su se zagrevali, a na paroli je pisalo “Svet zna da je Tramp pobedio” zajedno sa heštagom #MAGA koji koriste Trampovi simpatizeri.

Da podsetimo, prema poslednjim informacijama, Tramp se suočava sa porazom na izborima i očekuje se da Džo Bajden bude proglašen predsednikom u narednim danima.

Bajden je posle prebrojavanja glasova ručno u prednosti i potrebno mu je još otprilike 20 elektorskih glasova da obezbedi mandat u Beloj kući.

Inače, kada je reč o samom susretu Junajted je slavio sa 3:1, i to posle preokreta.

Bernard je u 19. minutu doveo domaći tim u vođstvo, da bi usledio odgovor Fernandesa, koji sa dva pogotka do poluvremena donosi prednost svom timu.

Tačku na susret stavlja Kavani u sudijskoj nadoknadi.