Verovali ili ne: Petar Jelić postigao pet golova za Rad protiv Voždovca

0

Razbio "zmajeve": Petar Jelić u zagrljaju trenera "građevinara" Milanovića

Iskusni 28-godišnji napadač odigrao je verovatno utakmicu karijere jer malo kome je u našem fudbalu uspelo da na jednoj utakmici čak pet puta zatrese mrežu rivala. Već u prvom poluvremenu, nekadašnji napadač OFK Beograda, Novog Pazara postigao je četiri pogotka protiv "zmajeva", a seriju je nastavio u drugom poluvremenu. Da ne postigne sve pogotke za svoj tim pobrinuo se Slavko Perović, koji je u 76. minutu postigao konačan – iznenađujući rezultat na Voždovcu – 1:6.

U drugom susretu trećeg kola Jelen Super lige, Novi Pazar je na svom terenu savladao kragujevčaki Radnički 2:0, a golove su postigli Hadžibulić i Đorđević. Jagodina je slavila protiv Radničkog 3:1 i nanela Nišlijama i treći poraz u šampionatu, dok je OFK Beograd slavio 4:2 u Kruševcu protiv Napretka. U Čačku su Borac i Čukarički odigrali bez golova.