Dušan Vlahović

Fudbaleri Atalante i Juventusa odigrali su nerešeno, 1:1, u meču 25. kola Serije A odigranom u Bergamu.

Juventus je bio na korak od poraza, jer je Atalanta došla do vođstva preko Ruslana Malinovskog koji je, na 14 minuta do kraja, poslao pravu “bombu” i pogodio za 1:0.

Ipak, u poslednjem minutu meča, posle pritiska gostiju i kornera, najviši u skoku je bio brazilski defanzivac Danilo koji je postigao izjednačujući gol.

Pre toga, Vlahović je imao nekoliko odličnih prilika, ali nije uspeo da na 100. meču u Seriji A, i drugom u dresu novog kluba, postigne gol. Udarce srpskog napadača je nekoliko puta branio golman Marko Sportijelo.

Posle ovog meča, Juventus je zauzeo četvrto mesto na tabeli Serije A sa 46 bodova, dok je Atalanta peta sa 44 i utakmicom manje.