Printscreen: Twitter/@samstreetwrites
Dušan Vlahović

Fudbaleri Fjorentine savladali su Milan sa 4:3 u derbiju kola Serije A u kojem je fantastičnu partiju prikazap srpski internacionalac Dušan Vlahović koji je postigao 2 gola i izazvao delirijum na “Artemio Frankiju”.

Tokom prvog poluvremena domaći tim je poveo u 15. minutu golom Dankana, da bi, posle asistencije Vlahovića, Saponara duplirao rezultat u 45. minutu.

U nastavku, Alfred Dankan je dodao do Vlahovića koji je u trku predriblao golmana Tatarusanu za velikih 3:0 i tako izazvao delirijum na tribinama stadiona “Artemio Franki”.

Do kraja, Ibrahimović u 62. i 67. minutu postiže dva gola i smanjuje rezultat, da bi Vlahović u 86. minutu postigao novi gol koji je na kraju bio i pobedonosni jer je u 90. minutu usledio auto gol za konačnih 4:3.