Vlahović odmah postao heroj Juventusa! Srbin debitovao golom i oduševio navijače! (VIDEO)

0
Dušan Vlahović

Fudbaleri Juventusa pobedili su Veronu sa 2:0 u meču 24. kola Serije A u kojem je debitovao srpski napadač Dušan Vlahović i odmah postigao gol.

U Juventusu posle meča sa Veronom zadovoljno trljaju ruke jer je Vlahović, kao novo zimsko pojačane iz Fjorentine, odmah počeo da se isplaćuje golovima.

Srpski napadač našao se u startnoj postavi, a trebalo mu je 13 minuta da se upiše u strelce!

Dušan je sjajno reagovao na pas Dibale, u sprintu je iza sebe ostavio sve svoje čuvare i postigao gol za oduševljenje navijača na stadionu.

I u nastavku, domaći fudbaleri su kontrolisali meč, a rezultat je duplirao Zakaria u 61. minutu posle asistencije Morate.

Do kraja meča, rezultat se nije menjao pa je Juventus upisao važne bodove pred nastavak prvenstva