U zaostaloj utakmici Superlige Srbije zbog Zvezdinih obaveza u Evropi “crveno-beli” na svom stadionu slomili otpor Čukaričkog s 3:1.

Golove za Zvezdu su dali Milunović već u 104. sekundi, Pavkov u 72. minutu i Vukanović u 88. Strelac izjednačujućeg pogotka za goste s Banovog brda bio je Stojanović u 24. minutu, tako što je sa svoje polovine lobovao Borjana.

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Pankov, Milunović, Gobeljić, Petrović (od 66. Pavkov), Ben (od 44. Vukanović), Marin, Vulić, Garsija, Boaći (od 80. Degenek). Trener: Milojević.

Čukarički: Petrović, Veličković, Šapić, Ostojić, Kamenović, Kovač, Vidosavljević (od 62. Docić), Ndiaje (od 89. Lukić), Kajević (od 82. Nikčević), Stojanović, Tedić. Trener: Veselinović.

Tabela: Zvezda 55, Partizan 44, Vojvodina 42, Čukarički 40, TSC 36, Voždovac 35, Radnički 32, Spartak 28, Mladost 26, Napredak 24, Proleter 20, Javor 20, Radnik 19, Inđija 14, Rad 11, Mačva 8.