Četvrtak 18. 1. 2018.
Washington
-120
  • Chicago
    -50
  • New York
    -10
  • Belmont
    -00
  • Atlanta
    90
  • Boston
    140
  • Firt
    40
  • Denver
    120
  • Detroit
    -50
  • Dover
    60
  • Hartford
    20
  • Orlean
    -10
  • Helena
    80
  • Ren
    -30
  • Honolulu
    210
  • Las Vegas
    90
  • Portland
    200
  • Salem
    -10
  • Santa Fe
    60
  • Tampa
    250
  • Topeka
    -40
0
Četvrtak 18.01.2018.
08:49
Vestionline A

Raspored, rezultati i tabele EP za rukometaše

Od 12. do 26. januara Hrvatska je domaćin Evropskog prvenstva u rukometu. Na portalu VESTIONLINE možete da pogledate sve rezultate, tabele i raspored šampionata.

EPA-EFE/ANTONIO BAT
Petar Nenadić, srednji bek Srbije
GRUPA 1 (ZAGREB)

RASPORED - 1. kolo: Srbija - Norveška (18. januar 18.15), Hrvatska - Belorusija (18. januar 20.30), Švedska - Francuska (20. januar 18.15). 2. kolo: Hrvatska  - Norveška (20. januar 20.30), Srbija - Francuska (22. januar 18.15), Švedska - Belorusija (22. januar 20.30), 3. kolo (24. januar): Srbija - Belorusija 16.00, Švedska - Norveška 18.15, Hrvatska - Francuska 20.30.

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Švedska 2 2 0 0 65:56 4
2. Francuska 2 2 0 0 64:56 4
3. Hrvatska 2 1 0 1 63:57 2
4. Norveška 2 1 0 1 64:60 2
5. Belorusija 2 0 0 2 53:65 0
6. SRBIJA 2 0 0 2 47:62 0

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA 2 (VARAŽDIN)

RASPORED - 1. kolo: Nemačka - Češka (19. januar, 18.15), Slovenija - Danska (19, januar 20.30), Makedonija -  Španija (20. januar 20.30). 2. kolo: Nemačka - Danska (20. januar 18.15), Slovenija - Španija (23. januar, 18.15), Makedonija - Češka (23. januar 20.30). 3. kolo (24. januar): Slovenija - Češka (16.00), Makedonija - Danska (18.15), Nemačka - Španija (20.30).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Makedonija 2 1 1 0 50:49 3
2. Španija 2 1 0 1 54:40 2
3. Danska 2 1 0 1 52:50 2
4. Nemačka 2 0 2 0 50:50 2
5. Češka 2 1 0 1 43:59 2
6. Slovenija 2 0 1 1 49:50 1

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA A (SPLIT)

REZULTATI - 1. kolo: Švedska - Island 24:26 (8:15), Hrvatska - Srbija 32:22 (14:9). 2. koloŠvedska - Srbija 30:25 (16:10), Island - Hrvatska 22:29 (13:14). 3. kolo: Srbija - Island 29:26 (12:12), Hrvatska - Švedska 31:35 (12:17).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Švedska 3 2 0 1 89:82 4
2. Hrvatska 3 2 0 1 92:79 4
3. SRBIJA 3 1 0 2 76:88 2
4. Island 3 1 0 2 74:82 2

 

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA B (POREČ)

REZULTATI -  1. kolo: Belorusija - Austrija 27:26 (14:12), Francuska - Norveška 32:31 (15:17). 2. kolo: Austrija - Francuska 26:33 (12:17), Norveška - Belorusija 33:28 (15:12). 3. kolo: Francuska - Belorusija 32:25 (14:11), Norveška - Austrija 39:28 (18:14).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Francuska 3 3 0 0 97:82 4
2. Norveška 3 2 0 1 103:88 4
3. Belorusija 3 1 0 2 80:91 2
4. Austrija 3 0 0

3

80:99 0

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA C (ZAGREB)

REZULTATI - 1. kolo: Nemačka - Crna Gora 32:19 (17:9), Makedonija - Slovenija 25:24 (11:11). 2. kolo: Slovenija - Nemačka 25:25 (15:10), Crna Gora - Makedonija 28:29 (16:15). 3. kolo: Nemačka - Makedonija 25:25 (12:11), Crna Gora - Slovenija 19:28 (13:14).

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Makedonija 3 2 1 0 79:77 5
2. Nemačka 3 1 2 0 82:69 4
3. Slovenija 3 1 1 1 77:69 3
4. Crna Gora 3 0 0 3 66:89 0

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

hhh

GRUPA D (VARAŽDIN)

REZULTATI - 1. koloŠpanija - Češka 32:15 (16:9), Danska - Mađarska 32:25 (14:12). 2. kolo: Mađarska - Španija 25:27 (12:13), Češka - Danska 28:27 (15:16). 3. kolo: Češka - Mađarska 33:27 (15:11), Španija - Danska 22:25 (13:14). 

Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Španija 3 2 0 1 81:65 4
2. Danska 3 2 0 1 84:75 4
3. Češka 3 2 0 1 76:86 4
4. Mađarska 3 0 0 3 77:92 0

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

TRENUTNO NAJČITANIJE

POVEZANE VESTI

ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Aleksandra Bogunović (35)
GUBITNIK
Nil Klark (55)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Muči vas neravnoteža između želja i mogućnosti. Posebno vas muče problemi na polju komunikacije, a ukoliko ste vozač, smanjite gas.
SAVET: pažljivo u saobraćaju.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Svoje slobodno vreme trošite za dovršavanje poslova koji nisu vaši. Ako zauzvrat očekujete specijalnu zahvalnost, grdno ćete se razočarati.
SAVET: izbegavajte alkohol.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Konačno spoznajete šta vas muči. Teške priče i negativna energija sa svih strana čine da se i vaš optimizam ruši kao kula od karata.
SAVET: ne paničite.
KURSNA LISTA
  • EUR =
    119.14 din.
  • AUD =
    78.92 din.
  • CAD =
    80.89 din.
  • SEK =
    12.5 din.
  • CHF =
    102.92 din.
  • GBP =
    135.26 din.
  • USD =
    99.6 din.
  • HRK =
    15.91 din.
  • BAM =
    60.91 din.
  • 2018 © - vesti online